infolinia: 800 707 999

kom. 604 933 337

O jakości bramy garażowej świadczą szczegóły. Wychodzimy z założenia, że wybór bramy powinien być wyborem świadomym - taki produkt kupujemy raz na wiele lat. Jesteśmy przekonani, że im dokładniej sprawdzą Państwo wszystkie szczegóły techniczne, tym bardziej docenią oferowane przez naszą firmę bramy.

 

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY.

Bardzo ważną sprawą przy wyborze bramy garażowej jest jej wygląd zewnętrzny. Dobieramy kolor, czasami wybieramy ozdoby po to, aby nasza brama garażowa pasowała do budynku i po prostu była ładna. Nie powinniśmy jednak zapominać o trwałości płaszcza bramy. Cóż z tego, że brama, którą zamawiamy wygląda pięknie na wystawie jeżeli jej wygląd nie przetrwa próby czasu, trudnych warunków atmosferycznych czy też dużego nasłonecznienia? Jak często możemy spotkać się z tym, że panele bram segmentowych pokrywają się rdzą czy też odskakuje z nich farba lub odkleja się okleina.

Chcąc podkreślić wysoką jakość bram firma RYTERNA udzela aż 10 lat gwarancji na panel bramy. Mają Państwo pewność, że brama nie zardziewieje, że blacha na niej jest solidna i dobrze ocynkowana co w perspektywie wielu lat użytkowania zapewni jej rewelacyjny wygląd.

 

 

Kolejnym dowodem na wysoką jakość bram jest to, że nie unikamy ciemnych kolorów. W ofercie posiadamy bramy czarne, grafity RAL 7016 i nie rozjaśniamy antracytów. U nas bramy koloru antracyt są bardziej zbliżone do kolorów stolarki okiennej. Producent w przypadku ciemnych kolorów w standardzie (bez dopłaty) stosuje wzmocnienia Omega do większych rozmiarów bramy - wszystko po to, aby gwarantować niezawodność i atrakcyjny wygląd przez długie lata.

 

PROWADNICE, ROLKI, ZAWIASY i SPRĘŻYNY.

Elementem, który bardzo wyróżnia nasze bramy są ocynkowane sprężyny. Większość producentów bram z niechęcią mówi o tym bardzo ważnym elemencie bramy, może dlatego, że w standardzie oferują sprężyny stalowe, nieocynkowane - czasami zdarzają się sprężyny polakierowane. W bramach firmy RYTERNA sprężyny są ocynkowane tak samo jak prowadnice, zawiasy itp. Dla Klientów bardziej wymagających jesteśmy w stanie przygotować osprzęt w wersji ze stali nierdzewnej - prowadnice, zawiasy a nawet liny nośne.

Wszystkie rolki bramy są łożyskowane i powlekane nylonem co gwarantuje cichą i stabilną pracę przez długi okres czasu. Zawiasy rolek są regulowane co ułatwia precyzyjny i poprawny montaż i wyregulowanie bramy.

Zastosowane materiały do budowy bramy garantują stabilną i bezpieczną prace. Produkcja bram odbywa się zgodnie z systemem jakości ISO 9001-2000, a kompeltny produkt posiada certyfkat zgodności z normą EN-1324-1 i posiada znak CE.

 

 

 

DUŻE ROZMIARY, NIETYPOWE ROZMIARY.

Solidne prowadnice, zawiasy itp. w bramach firmy RYTERNA pozwalają nam bez obaw ofertować bramy o dużych rozmiarach nie tylko w wersji przemysłowej. Jeżeli potrzebujesz bramy o szerokości 6000 mm i wysokości 2600 mm to śmiało możesz zaufać naszym produktom. Jesteśmy w stanie zaoferować różne nietypowe rozmiary, bramy wyższe od przeciętnych, bramy garażowe z panelami przeszklonymi czy nawet bramy z drzwiami przejściowymi. Te opcje są również dostępne u innych producentów, ale już tylko w wersjach przemysłowych.

 

 

Drzwi przejściowe w bramie mogą być umieszczone na środku bramy, centralnie lub przesunięte w dowolnym kierunku. Dzięki naszej ofercie możesz dokładnie zaplanować wygląd swojej bramy i jej funkcje.

 

 

 

IDEALNIE DOPASOWANIE.

Jeżeli bramy mają być zainstalowane obok siebie to mając wpływ na budowę bramy możemy dopasować wysokość paneli tak, aby bramy wyglądały identycznie. Ta opcja jest również możliwa w przypadku bram o różnych szerokościach i różnych wysokościach. To wszystko jest możliwe dlatego, że poważnie traktujemy każde zlecenie, każdego Klienta i chcemy gwarantować satysfakcje.

 

 

 

Poznaj jakość docenianą już w wielu europejskich krajach. Zasakujemy jakością i ogromnymi możliwościami. Kupując bramę u bezpośredniego importera zyskują Państwo również gwarancje niskiej ceny.

 

Wykonujemy montaż w miejscowościach i okolicach: Warszawa, Płock, Ciechanów, Olsztyn, Ostrołęka, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Białystok (woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie).  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj inne realizacje w naszej galerii.