Specjalnością naszej firmy są bramy nietypowe, bramy o dużych rozmiarach i bramy przemysłowe.

Poznaj wysoką jakość bram docenianych już w wielu europejckich krajach.

 

 

 

 

 

Zapraszamy na naszą stronę w całości poświęconą bramom przemysłowym: www.przemyslowe-bramy.com.pl 

 

KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy bramy przemysłowe z drzwiami przejściowymi, oknami, z panelami przeszklonymi, bramy panoramiczne do warsztatów, bramy do garaży podziemnych. Oferta firmy w tej dziedzienie jest bardzo atrakcyjna - podobnie jak w przypadku bram garażowych tu także czas oczekiwania na produkcje bramy pod wymiar jest standardowy i wynosi około 3-4 tygodni.

 

 

 

Płaszcz bramy przemysłowej jest bardzo dobrze zabezpieczony przed rdzewnieniem - na panele bram producet udziela 10 lat gwarancji.

Prowadnice, zawiasy jak również sprężyny są ocynkowane w standardzie. Istnieje również możliwość pomalowania stalowych elementów na dowolny kolor RAL, a także zamówienie bramy z osprzętej ze stali nierdzewnej.

Produkcja bram odbywa się zgodnie z systemem jakości ISO 9001:2000. Kompletny produkt (a nie tylko poszczególne podzespoły) jest zgodny z normą EN-1324-1 i posiadają znak CE.

 

 

 

 

Zobacz więcej informacji technicznych tutaj (link).

 

 

W ofercie posiadamy wiele kolorów standardowych do bram bez dopłat.

 

 

 

Drzwi przejściowe w bramie o szerokości od 800 do 1100 mm w tej samej cenie. Dostępny próg standardowy, a także drzwi z progiem niskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

LUBIMY DUŻE WYZWANIA.

Jeżeli poszukują Państwo bramy przemysłowej XXL to warto poznać naszą ofertę.

Nie ma na świecie zbyt wielu producentów, którzy potrafią bezbłędnie budować tego typu konstrukcje dlatego produkty firmy RYTERNA cieszą się bardzo dobrą opinią - bramy przemysłowe segmentowe o mniejszych wymiarach nie stanowią żadnego problemu. 

Zobacz przykładowy cennik bram przemysłowych na stronie www.przemyslowe-bramy.com.pl 

 

 

 bramy przemysłowe - bramy garażowe z drzwiami